За якими документами, окрім посвідчення про багатодітну сім’ю, дитина має право на безкоштовний проїзд у транспорті?

“Я багатодітна мама. В одного із синів кілька місяців тому закінчився термін посвідчення про багатодітну сім’ю, з яким він мав право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Коли я хотіла поновити це посвідчення, то дізналася, що зараз немає бланків і невідомо, коли з’являться. Скажіть, будь ласка, з якими документами, якщо немає посвідчення про багатодітну сім’ю, дитина має право на безкоштовний проїзд у транспорті?”

Іванна Бояр, м. Львів


Оксана Яковець, заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА:
– Дійсно, зараз існує напружена ситуація з бланками посвідчень для багатодітних родин. Їх централізовано не постачають вже понад два роки.
Наразі керуємося листом-роз’ясненням з Мінпраці, який передбачає наступний механізм безкош­товного проїзду для дітей з багатодітних сімей: на підставі копії свідоцтва про народження дитини, завіреної в управлінні соціального захисту за місцем проживання, і довідки про склад сім’ї.
Тобто для того, аби ваша дитина могла безкоштовно їздити в громадському транспорті, вона повинна пред’явити ці два документи. Таке роз’яснення скероване всім перевізникам для врахування у роботі. На сьогодні в департаменті немає жодної скарги на цей формат роботи.
Але пам’ятайте, що в громадському транспорті діє обмеження пільгового проїзду – з 10.00 до 16.00!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.6961 / 4.06MB / SQL:{query_count}