Як виписатися з одного місця і відразу ж прописатися в іншому?

“Тривалий час я проживала у Львові, але нещодавно купила будинок в селі. Хочу якнайшвидше змінити місце прописки. Поясніть, будь ласка, як виписатися з одного місця і відразу ж прописатися в іншому, куди звертатися, наскільки це довготривала процедура, які документи для цього потрібні і скільки це коштуватиме?”

Катерина Малик, м. Львів


Руслан Клапчук, завідувач сектору юридичного забезпечення ГУ ДМС України у Львівській області:
– Пропискою та випискою займаються підрозділи Державної міграційної служби. Зняття з реєстрації місця проживання здійснюється одночасно з реєстрацією нового місця проживання.
Тобто якщо ви жили у Львові, а тепер хочете прописатися у селі, вам, як раніше, не потрібно писати заяву і чекати, доки проведуть усі документи. Вас знімуть з реєстрації відразу ж у районі, у той же день, коли ви подасте документи. Вартість послуги становить 85 копійок.
Для реєстрації місця проживання треба подати:
– письмову заяву;
– документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;
– квитанцію про сплату держмита (85 копійок) або документ про звільнення від його сплати;
– документи, що підтверджують право на проживання в житлі. 
З повним переліком документів можна ознайомитися на сайті www.lv.dmsu.gov.ua. Міграційна служба працює однаково в усіх районах: вівторок –  з 9.00 до 18.00; середа – з 10.00 до 19.00; п’ятниця – з 10.00 до 19.00;  субота  – з 10.00 до 13.00.
18.03.2018 18:15
http://vk.com/id134550733

Якщо я проживаю в селі Рашків городенківського р-н Івано-Франківської області. , прописка хмельницької області. Можна одночасно в городенківському р-н. Виписати і приписати?????!!


02.11.2016 12:45
Свитлана Глуханич(Товтин)

якщо проживати в сели Мукачивського р-н, а прописка Чернигивська обл, чи можна одночасно в Мукачевському р-н, виписатися и приписатися


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6688 / 4.18MB / SQL:{query_count}