Якою є допомога при народженні дитини?

“Через місяць у нашій сім’ї з’явиться на світ друга дитина. Знаю, що з літа змінилися суми виплат допомоги при народженні дітей, але скільки саме тепер платитимуть, не знаю. Понад те, часто можна чути розмови, що й цих грошей держава не даватиме… Скажіть, будь ласка, якою зараз є допомога при народженні дитини, куди і коли по неї звертатися?”

Мар’яна Зарічна, м. Львів


Оксана Яковець, заступник начальника Головного управління соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації:
– З 1 липня 2014 року в Україні ввели єдиний розмір допомоги при народженні як першої, так і другої, третьої і наступних дітей. Він становить 41 тисячу 280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 10 тисяч 320 гривень, решту суми виплачують упродовж наступних 36 місяців рівними частинами (860 гривень на місяць).
Для отримання допомоги необхідно прийти у відділ соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, або за місцем народження дитини. Звернутися необхідно не пізніше 12 місяців після народження малюка, інакше допомогу не призначать!
Для отримання допомоги необхідно подати:
– паспорт або інший документ, що підтверджує особу;
– заяву із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини;
– копію свідоцтва про народження дитини. 
До речі, окрему допомогу по догляду дитини до досягнення нею трирічного віку скасовано!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5654 / 4.07MB / SQL:{query_count}