З якого віку можна записувати дітей у спортивні секції?

“Моєму синові сім років, восени він піде до школи. Хочемо, аби дитина, попри навчання, займалася якимось видом спорту. Скажіть, будь ласка, з якого віку можна записувати дітей у спортивні секції?”

Василь Сокирко, м. Львів


Андрій Надопта, заслужений дитячий тренер з дзюдо і самбо, СДЮСШОР №2:
– Усе залежить від виду спорту і вашої мети – чи це повинна бути просто рухова активність, а чи ви хочете мати олімпійського чемпіона. 
Гімнастика чудово розвиває всі групи м’язів, тому підходить і для дівчаток, і для хлопчиків. У гімнастичні секції беруть дітей ледь не з народження, найчастіше з чотирьох років, оскільки саме в цьому віці найлегше досягається необхідна для цього виду спорту розтяжка.
Різними видами боротьби (самбо, дзюдо, греко-римська та вільна боротьба, карате, теквондо) дитина може почати займатися з першого класу – усе залежить від фізичного розвитку і характеру. З цього віку ми навчаємо акробатики, самострахування.
На фігурне катання, як і на гімнастику, можна віддавати чотирирічних дітей (в цьому віці у них ще майже нема відчуття страху). Однак треба враховувати, що цей вид спорту травматичний і може спровокувати запальні захворювання органів малого таза, які є особливо небезпечними для дівчаток.
Плаванням малюки можуть займатися практично з народження, але у відповідні секції їх варто записувати після досягнення три- або чотирирічного віку.
Брати участь у командних іграх (футбол, спортивне орієнтування, волейбол, водне поло, гандбол, бобслей, біатлон, ковзанярський спорт) можуть діти з шести-семи років.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4039 / 4.07MB / SQL:{query_count}