8 Березня: що даруватимуть жінкам на роботі

Середня вартість подарунка для однієї співробітниці до 8 березня складе не більше 100 грн

Жінкам-колегам традиційно дарують квіти і цукерки. Про це зазначено в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна. Квіти і солодощі традиційно є лідерами серед подарунків до 8 березня. 
У більшості українських офісів співробітницям вручають квіти. Ще в 30% випадків їх доповнює коробка цукерок. У кожній п’ятій компанії жінкам дають можливість самостійно вибрати презент, скориставшись подарунковим сертифікатом. 
А у кожній десятій вважають, що головне – не подарунок, а увага з боку чоловіків, тому обмежуються листівками і недорогими сувенірами. Дещо менш популярні серед подарунків засоби по догляду за собою (8%). І ще рідше до жіночого дня дарують гроші (5%).
Незважаючи на інфляцію і зростання цін, середня вартість подарунка до 8 березня не змінилася. Як і рік тому, у більшості компаній на презент для однієї співробітниці планують витратити не більше 100 грн. У кожному четвертому офісі привітання однієї колеги коштуватиме чоловікам приблизно 100-200 грн. А в кожному десятому – 200-300 грн. На подарунки вартістю понад 300 грн можуть розраховувати співробітниці 8% компаній. І найчастіше це компанії, середні за чисельністю – 50-100 осіб.
Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua. В опитуванні взяли участь 449 респондентів, 27% чоловіків і 73% жінок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7534 / 4.06MB / SQL:{query_count}