Ідеальне подружжя має схожі ДНК

Науковці пояснили, як людина обирає собі пару

“Мені подобаються твої гени!” Ви напевно не зраділи б такому компліменту? А насправді саме цей факт дає шанс на довге і щасливе подружнє життя! Вчені вже давно з’ясували, що і чоловіки, і жінки для спільного проживання обирають, як правило, схожих на себе. Маються на увазі риси обличчя, тип статури, релігійні погляди, доходи, рівень освіти тощо. 
Проте останні дослідження свідчать про те, що це лише “частина айсберга” сумісності пар. Виявляється, ми знаходимо і закохуємося найчастіше в тих, з ким нас пов’язує генетична схожість (не спорідненість!), повідомляє women.in.ua.
Серед подружжів більше людей зі схожими ДНК, ніж у популяції в цілому, стверджують науковці Університету Колорадо після дослідження геномів 825 американських сімейних пар. Зрозуміло, є й винятки, але їх небагато. Навіть якщо ви щасливо живете з представником іншої раси, будьте певні: у ваших генах чимало спільного. 
Крім того, за таким же принципом люди обирають друзів. Саме генетична несумісність може спричиняти необґрунтовану ворожість, яку ми іноді відчуваємо до зовсім незнайомих людей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.1640 / 4.07MB / SQL:{query_count}