“Небесна сотня поклала душі за нашу Батьківщину”

Глава УПЦ (КП) Філарет відслужив панахиду за полеглими героями Майдану в Михайлівському Золотоверхому монастирі

У Михайлівському Золотоверхому соборі Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив панахиду за розстріляними мирними учасниками Революції Гідності. 
Перед заупокійним богослужінням предстоятель Київського Патріархату звернувся з проповіддю до присутніх. Глава УПЦ (КП) розповів про жертовний подвиг новітніх героїв та закликав молитися за упокій їхніх душ, повідом­ляє Церква. infо .
Його святості співслужили: патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, секретар Священного Синоду, архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, єпископ Васильківський Лаврентій, вікарій Київської єпархії, єпископ Вишгородський Агапіт, вікарій Київської єпархії, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря, братія Михайлівської обителі, духовенство Києва.
Саме Михайлівська Золотоверха обитель стала прихистком для побитих мирних протестувальників 30 листопада 2013-го і в скрутні дні лютого 2014 року. В храмах монастиря облаштували місце перепочинку, склади, навіть операційні для поранених, тіла загиблих майданівців після розстрілів привезли саме туди.
Після панахиди предстоятель і єпископат запалили поминальні лампади біля пам’ятного стенда з фотографіями героїв Небесної сотні, розміщеного у Варваринському приділі Михайлівського собору.
Після цього Святійший Патріарх Філарет поспілкувався з журналістами. “Немає більшої любові, як хто душу свою покладе за ближніх своїх. Небесна сотня першою поклала свої душі за своїх ближніх, за нашу Батьківщину, а це значить і за всіх нас”, – зазначив глава УПЦ (КП).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.2087 / 4.06MB / SQL:{query_count}