Допоможіть врятувати життя Назарку!

У шестирічного Назара Трегуба діагностували рак крові. Аби врятувати дитину потрібно 180-230 тисяч євро

Назар Трегуб (син пластунів Мар’яни Дмитрах та Ігоря Трегуба), якому лише шість років, хворіє на гостру лейкемію (білокрів’я, рак крові).
Хворобу діагностували ще три роки тому, тоді після декількох місяців курсу хіміотерапії хлопчик досягнув ремісії (одужання). Проте у січні цього року хвороба повернулась з діагнозом глл (гострої лімфобластної лейкемії). 
Зараз малий Назарко перебуває на лікуванні в Західноукраїнському дитячому центрі (Чорнобильській лікарні) у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії і потребує швидкої трансплантації кісткового мозку. Таку операцію можна провести тільки за кордоном, найкраще – у клініці св. Анни у Відні (Австрія).
Орієнтовна вартість операції 180-230 тисяч євро. Ця сума для родини є непідйомною, тим паче, що у сім’ї є ще один хворий син – 10-річний Андрій, який прикутий до інвалідного візка. У рік Андрійко захворів, десять днів перебував у мозковій комі, після чого залишився паралізованим. Останні сім років батьки всіляко стараються провести реабілітацію дитині: щоденні двогодинні масажі, постійний догляд, поїздки у реабілітаційні центри в Україні та за кордоном.
Сім’я пластунів просить усіх небайдужих людей долучиться до збору коштів і врятувати життя Назарчику. Кошти потрібні для пошуку донора та саму операцію.
Для зручності проведення переказів на батька відкрили рахунок у Приватбанку
Картка № 4149 6258 0785 4763
р/р 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Трегуб Ігор Олександрович
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4155 / 3.97MB / SQL:{query_count}