На манежі Африка!

У львівському цирку – нова міжнародна програма “Кіліманджаро”. Поринути в екзотичний світ, побачити п’ятитонного слона і чотириметрову жирафу можна до 22 лютого

фото: Ростислав Маційовський
Цими вихідними у львівському цирку розпочалася нова міжнародна програма “Кіліманджаро”. На манежі – найекзотичніші тварини нашої планети – слон, жирафа, розкішні голландські коні фризької породи з пишними гривами і, звісно ж, леви.
Як розповів “Пошті” комерційний директор львівського цирку Роман Здреник, програма “Кіліманджаро” є міжнародною. В ній беруть участь знані й авторитетні артисти з Італії, Угорщини, Болгарії, Молдови та України. З тваринами працюють дресирувальники з відомих європейських циркових династій, які ось уже понад сто років передають свій унікальний досвід з покоління до покоління.
“Львівський глядач завжди був і залишається найвибагливішим, тому в нашому цирку повинні бути найкращі програми. Атмосфера цієї вистави побудована як неймовірний імпровізований політ над Кіліманджаро, де в долині найвищої гори Африки живуть жирафи, слони і леви. Усе це ми хотіли донести до глядачів, побачити їхні емоції, відчути захват. І здається, нам це вдалося, – каже Роман Здреник. 
– Атмосферу Африки доповнюють пірати акробатичної групи під керівництвом артиста з Молдови Валентина Деміана та повітряний гімнаст на ременях Рустам Юлдашев, який разом зі своїм другом – безстрашним песиком породи фокстер’єр – літає на дванадцятиметровій висоті”.
фото: Ростислав Маційовський
Особливої уваги глядачів заслуговує п’ятитонна слониха Лілу, що виступає на арені під керівництвом заслуженого артиста Угорщини Антала Донерта. Спочатку вона перетворюється на перукарку – “голить” клієнта, а потім катає акробатку на хоботі, бігає разом із конячкою і здійснює неймовірний трюк: переступає через двох безстрашних дівчат-артисток і… лягає на свого господаря, з яким працює на арені більш ніж 40 років. До речі, апетит у Лілу ще той: з’їдає за день більш ніж 100 кг сіна, 30 кг моркви і 30 кг яблук.
“Раніше я ніколи не бачила слонів – тільки на ілюстраціях до книжок та в телепрограмах. Які  ж вони, виявляється, величезні! – ділиться враженнями восьмирічна Даринка. – Дуже тішуся, що до Львова нарешті привезли таких розумних і відданих тварин”.
Вперше на арені львівського цирку виступає чотириметрова жирафа під керівництвом дресирувальника з Італії Кода Прім Йонеса. Ця граціозна і найвища тварина планети, що виходить на манеж разом із поні, – справжня окраса циркової програми.
фото: Ростислав Маційовський 
У новій виставі бере участь і відомий дресирувальник хижаків Роберто Каролі, що приїхав до нашого міста після тріумфальних виступів у знаменитому італійському “Цирку Орфей”. Його виступ з п’ятьма африканськими левами подарує глядачам незабутні враження. А дресирувальниця з Болгарії Ірина Тцонкова показує незвичайний синхронний номер з граціозними чорними кіньми голландської породи фриз. 
Як і в інших циркових програмах, не обійшлося без улюбленця дітей і дорослих – клоуна. Цього разу неймовірний настрій та щиру усмішку дарує присутнім Білбі (артист Артем Велькін), який грає на ложках, бавиться великими м’ячами, влаштовує справжній оркестр з дорослими глядачами, а ще перетворюється на машину-трансформер.
фото: Ростислав Маційовський 
“Звичайно, найбільше мені сподобався клоун – він дуже смішний, дотепний і нестандартний, – признається Тарасик. – Ніколи не бачив, щоб людина перетворювалася на машину, а потім знову на людину. Це круто!”
Розкрити секрет перевтілення погодився “Пошті” сам артист. “Машина-трансформер – це суто мій проект, я його режисер, а технічно створити номер мені допомогла група інженерів. Цей номер в Україні я показав уперше, – запевняє Артем Велькін. – Загалом мені дуже подобається Львів, його жителі. Я багато їжджу по світу. І якщо раніше мені дуже подобалася Барселона, її архітектура, то тепер, потрапивши у ваше місто, я зрозумів: воно найкраще. Всі люди привітні, доброзичливі, веселі”.

До речі, на цю виставу запровадили систему продажу електронних квитків (E-Ticket). Якщо хочете відвідати її, зайдіть на сайт www.kasa-lvivcirk.com, виберіть дату, годину та місця на схемі залу, вкажіть персональні дані (прізвище, електронну пошту, номер телефону), розрахуйтесь карткою VISA/MASTER CARD будь-якого банку через систему LiqPay, отримайте E-Ticket на електронну пошту, роздрукуйте його на звичайному принтері та пред’явіть роздрукований електронний квиток при вході. Подробиці дізнаєтесь, зателефонувавши на номери: (032) 238 53 30; 097 26 10 821.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
38.8208 / 4.12MB / SQL:{query_count}