А ви вже зареєструвалися на ЗНО-2015?


фото: extra-news.com.ua
До 20 лютого на сайті Українського центру оцінювання якості освіти триватиме реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, яка розпочалася 5 січня.  
Учасникам необхідно відкрити сторінку “Реєстрація-2015” на сайті УЦОЯО, ввести свої дані, роздрукувати та заповнити реєстраційну картку. “Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до одного з пунктів реєстрації, адреси яких можна знайти на веб-сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Пункти реєстрації працюють за місцем їхнього навчання”, – пояснили “Пошті” у відділі інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО. Після реєстрації на сайті абітурієнт повинен надіслати реєстраційні документи до регіонального центру оцінювання якості освіти.
В УЦОЯО працює гаряча телефонна лінія: (044) 486-09-62. 24 квітня 2015 року відбудеться загальне тестування з української мови. ЗНО з української мови та літератури буде обов’язковим для усіх випускників загальних середніх навчальних закладів, які хочуть здобути вищу освіту. Результати ЗНО з української мови та літератури зараховуватимуть як державну підсумкову атестацію за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників, інформує прес-служба Міносвіти і науки.
Крім того, цього року учасники ЗНО матимуть змогу пройти не більш ніж чотири тести ЗНО з 12 навчальних предметів. Тести з української мови і літератури та математики матимуть два рівня складності – базовий і поглиблений, обрати який треба буде під час реєстрації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.3023 / 4.06MB / SQL:{query_count}