Школи і дитсадки: безпека передусім!

Міністерство освіти і науки доручило своїм департаментам посилити заходи безпеки під час навчально-виховного процесу

Відповідний наказ підписав міністр освіти Сергій Квіт. У дитсадках, школах і вишах має бути проведений комплекс заходів з організації і забезпечення збереження життя та здоров’я як вихованців, так і педагогів. 
Навчальні заклади повинні проводити постійну роз’яснювальну роботу з вихованцями, учнями, студентами, викладачами та батьківською громадськістю за участі “надзвичайників”, міліціонерів, учасників бойових дій у зоні АТО, волонтерів щодо правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
Серед учнів, студентів і педагогів планують розповсюдити пам’ятки про правила поводження з виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами, у тому числі замаскованими під них речами. 
Керівникам освітніх закладів радять обмежити доступ на свою територію сторонніх осіб, аби ніхто не приніс вибухівки у приміщення. 
За сприяння батьківської спільноти, громадськості, волонтерів має бути посилена охорона навчальних закладів, особливо в регіонах з підвищеним ризиком екстремістських та терористичних проявів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.4777 / 4.05MB / SQL:{query_count}