Робітничі кадри на вагу золота

У Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова вчитимуть працювати з матеріалами ТМ Sniezka

фото: Ірина Бабкіна
Ставропігійське вище професійне училище м. Львова має славну історію і давні традиції. Навчальний заклад готує кваліфікованих працівників для роботи у сфері книгодрукування та поліграфії, а також для будівельної галузі. 
Молодь має змогу здобути професії малярів, штукатурів, лицювальників-плиточників, столярів, а також виробників художніх виробів із деревини. 
Випускники училища завжди користуються попитом серед роботодавців. Відтепер учні, опановуючи будівельні професії, вчитимуться працювати з опоряджувальними матеріалами ТМ Sniezka в сучасному навчально-практичному центрі, який урочисто відкрили під час науково-практичної конференції 3 грудня цього року. Вчитимуться працювати з матеріалами цієї торгівельної марки також майстри виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти будівельного профілю та виконроби і фахівці-практики.
Директор Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова Ірина Валентинівна Бурак розповідає: “Угоду про відкриття навчально-практичного центру підписали у 2013 році. Впродовж року ми ретельно готувалися до цієї події: обладнали приміщення, оздобили його матеріалами ТМ Sniezka, поміняли вікна, електропроводку, підготували навчальні посібники і стенди. До цього проекту були залучені кошти ТзОВ “Снєжка-Україна” та обласного бюджету”. 

Завітайте до державного навчального закладу – Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!
Адреса: м. Львів, вул. Івана Федорова, 9, вул. Євгена Плужника, 6.
Докладніша інформація за тел.: 235-87-58; 235-61-51; 252-51-87.
Для Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова це визначна подія, адже саме його обрав партнером завод, який входить до міжнародної групи компаній Sniezka, що завдяки високій якості й екологічності продукції користується прихильністю споживачів упродовж 30 років на європейському ринку та 15 на українському. 
Торгівельну марку Sniezka зареєстрували в Польщі у 1984 році. Сьогодні до групи компаній входять три заводи в Польщі, один в Україні та один у Білорусі. Засноване в 1999 році на території спеціальної економічної зони “Яворів” на Львівщині ТзОВ “Снєжка-Україна” – сучасне спільне українсько-польське підприємство із виробництва водоемульсійних фарб, акрилових емалей, шпаклювальних мас, захисних і закріплювально-ґрунтувальних матеріалів, клеїв, засобів для захисту й декорування деревини та металу. 
Якість виробів ретельно перевіряють у сучасній лабораторії. Вся продукція заводу екологічно чиста, безпечна для здоров’я людини та довкілля, тому багато виробів нагороджені відзнакою “Зелений журавлик”.
Генеральний директор заводу “Снєжка-Україна” Марек Павлусь зазначив: “Підготовка фахівців для роботи з продукцією ТМ Sniezka в навчально-практичному центрі Ставропігійського вищого професійного училища Львова буде корисною для професійно-технічної освіти, бо проводитиметься на сучасній виробничій базі. Завод учитиме професійно працювати з продукцією, якістю якої пишається. Тож співпраця буде взаємовигідною”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.9825 / 4.09MB / SQL:{query_count}