Побороти корупцію у власному серці

Глава УГКЦ закликав любити і робити добро, бо тільки так можна побороти це суспільне лихо

фото: rr.lviv.ua
Господь – джерело життя. Усе те, що Він дає людині, є засобами, щоб цей дар життя розвивати. Ми повинні розуміти, що живемо для того, аби пізнавати Бога. Бо яка користь людині від того, якщо вона завоює цілий світ, підкупить усіх політиків і чиновників, а сама продасть себе, свою душу, життя і власне майбутнє? 
Про це сказав у проповіді у неділю на Архиєрейській божественній літургії в патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Глава Церкви зачепив тему корупції: “Господь дав людині за допомогою органів чуття можливість відразу впізнати зіпсуту річ. Навіть маленька дитина за допомогою запаху, смаку та нюху розпізнає зіпсуту їжу. Корупція – смертоносна біда, яка нищить ту особу, яка споживає такого типу продукт”. За його словами, причина всякої корупції полягає в тому, що людина живе так, ніби Бога не існує. 
“Корумпована людина, яка відкидає Божу присутність у своєму житті, привласнює собі землю, свою країну і починає використовувати інших людей як засіб свого життя. Не отримуючи свого життя від Бога, вона починає споживати і забирати життя в усього того, що її оточує”, – зазначив Блаженніший.
На його погляд, щоб побороти корупцію, найперше потрібно навернутися до Бога: “Коли людина покине власну надію, яку покладає на достатки і майно, місце в суспільстві, і навернеться до Бога, тоді вона поборе корупцію у власному серці. Будьте певні: у корумпованому суспільстві все – зіпсуте: сім’я, міжлюдські стосунки… Остаточно це призведе до смерті”.
Наприкінці Блаженніший Святослав закликав любити і робити добро. Тільки так ми усунемо корупцію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4255 / 3.97MB / SQL:{query_count}