Без армії не буде держави

Патріарх Філарет закликав керівників країни дбати про українське військо

фото: Олена Білозерська
Предстоятель УПЦ (КП) Патріарх Філарет вважає, що всі керівники України повинні насамперед дбати про нашу армію, бо вона є гарантом незалежності. 
Про це першоєрарх зазначив під час урочистої церемонії відкриття меморіальної стели “Захиснику Вітчизни” у Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського.
“До цього часу наша армія не мала ворога. Тому держава не приділяла армії належної уваги. Так само, як у 20-ті роки минулого століття Михайло Грушевський не приділяв уваги армії. Тому, коли на Київ сунули війська Муравйова, захищати нашу державу було нікому. Тому студенти поклали свої життя за Україну.
Так і зараз армії держава не приділяла належної уваги, але тепер зрозуміла, що помилялася. Тепер армія стоїть на першому місці. Не буде армії – не буде Української держави. Це повинні знати всі керівники держави”, – заявив він. “Армія ж сильна не стільки зброєю, скільки духом, тому що дух завжди перемагає”, – додав Патріарх Філарет.
Меморіальна стела “Захиснику Вітчизни” присвячена героям наших днів – солдатам і сержантам, офіцерам і генералам – всім, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає нашу Україну та тим, хто героїчно за неї загинув у війні 2014 року, повідомляє офіційний сайт УПЦ (КП).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.6150 / 4.07MB / SQL:{query_count}