Де Бог, там перемога

Предстоятель Київського Патріархату наголосив на потребі покаяння і навернення

фото: photoclub.com.ua
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Молитву за Україну перед дзвіницею Михайлівського Золотоверхого монастиря в річницю, коли монахи відкрили обитель, аби врятувати побитих і пригноблених міліцією студентів – учасників акції протесту на майдані Незалежності. 
До Молитви за Україну і читання акафіста до Покрову Богородиці на запрошення Святійшого Патріарха Філарета долучилися глава УГКЦ Святослав Шевчук, сек­ретар Синоду єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах, а також численне духовенство УПЦ (КП), представники влади і громадськості. 
У своєму слові предстоятель Київського Патріархату зазначив, що для українського народу більшим і страшнішим ворогом є не зовнішній – Росія, а внут­рішній – корупція. Саме вона не дає Україні стати могутньою європейською державою. Крім того, корупція є гріхом, з яким люди мають боротися, аби спастися.
фото: facebook.com/petroporoshenko 
“Що нам треба робити в ці складні часи? Нам треба звертатись насамперед до Бога. До того Бога, який сказав, що волосина не падає з голови без Його волі. Якщо волосина не падає без Його волі, то і все, що відбувається, теж відбувається з Його попущення. І ми, дорогі браття і сестри, повинні звертатись насамперед до Нього, щоб Він помилував нас. А гріхів у нас багато, і гріхи наші стали причиною всіх цих скорбот і смертей. 
Тому нам треба насамперед каятись у своїх гріхах, бо найбільшим нашим ворогом є не Росія, найбільшим ворогом є корупція. Через неї всі біди в Україні. Тому ми повинні виправляти свої гріхи. А Господь Милосердний, Він бачить і віру нашу, і смирення наше, і чує наші молитви, і знає, що ми йдемо шляхом правди. 
Не ми нападали, а на нас напав ворог. Ми свою ядерну зброю віддали, гарант, скориставшись нашою слабкістю, звершив агресію. Скажіть, з ким буде Бог? З правдою чи з неправдою? З правдою! Правда на нашому боці, тому Бог з нами. А де Бог, там перемога”, – сказав  Патріарх Філарет.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2314 / 3.97MB / SQL:{query_count}