Що важливо знати, обираючи керамічну плитку

Керамічна плитка – це надійний та майже вічний матеріал для внутрішньої або зовнішньої обробки оселі — не тільки кухонь та ван, а ще й навіть для кімнат-гостиних

У радянські часи плитка була дуже одноманітною, дуже звичайною та з декількома варіантами кольору. 
Її використовували більше у казенних приміщеннях — лікарнях, пологових будинках, дитсадочках, профілакторіях чи лікувальних пансіонатах. Квартир, де ванну кімнату та фартук на кухні викладали керамічною плиткою у ті часи було небагато - тільки заможні могли собі дозволити обирати цей матеріал для обробки стін та полу.
Керамічна плитка існує пару століть, й за весь час це матеріал не розчарував жодного будівельника чи архітектора, чи дизайнера інтер'єрів, а тим більше тих, хто вирішив прикрасити свою оселю саме за допомогою практичної плитки.
Завдяки різноманітним варіаціям у дизайну, кольору, типу та стилю цього матеріалу, декорування може бути будь якого приміщення. 
Головна перевага керамічної плитки (для пошуку та вибору на цьому сайті можна використовувати російською "керамическая плитка) - її практичність. Вона стійка до вологи, її легко мити, а також вона може бути будь-якого кольору, ще й поверхня також може бути матовою або глянцевою. Класти плитку можна й самому, але якщо ви обрали плитку з орнаментом, або якщо кімната має якісь закутки, а не правильну прямокутну чи квадратну форму, варто звернутися до професіонала, або хоча б передивитися мастер-класи по укладанню плитки, відео в Інтернеті, яке дасть вам поради, як без помилок провести усі підготовчі роботи, викласти та затерти плитку.
Вибір керамічної плитки може бути важким через дві проблеми: ваша кімната потребує певної плитки, яка на жаль, може бути дуже дорогою, і ви не вкладаєтесь у бюджет. Друга проблема — ви не враховуєте поради фахівців та обираєте таку плитку, яка на стінах вже буде виглядати не так привабливо, яка вам здавалося.
У першому варіанті рішення може бути таким. Під “певною” плиткою може вважатися якийсь визначений розмір: наприклад, ваша ванна кімната дуже маленька та прямо скажемо, не рівна, тому й плитка потрібна невеликого розміру — вона приховає недоліки та не вкраде простір. Наприклад, мозаїчна чи 6х6 см — частіше за все такий тип плитки пропонують імпортні виробники — Іспанія, Італія — тому ціна за квадратний метр може бути значною. Вихід - шукати залишки та пропозиції тогорічних колекцій. Як варіант - із різноманітних залишків скомпонувати екстравагантний малюнок-оформлення, який вигідно буде відрізняти ваш дизайн. 
Щодо не влучення з обраним дизайном плитки. Якщо вам не потрібна казенна, у стилі готелю, ванна, а хочеться відчути затишок та гармонію вашої ванної кімнати, не намагайтеся повторити картинку з журналу. Обирайте стримані кольори, не намагайтеся гратися із контрастами, вони можуть не прикрасити, а зробити ванну незатишною. Спробуйте натуральні кольори — вони завжди гармонійно підходять до будь-якої ванни.
Тільки з відверто великими площами приміщень можна експериментувати, але завжди разом із дизайнером:спочатку не погано було б отримати 3D-візуалізацію на комп'ютері, а потім купувати необхідну плитку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.4385 / 4.08MB / SQL:{query_count}