Акцент на популяризацію курортів Карпат


фото: paralleli.if.ua
Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» презентувала результати реалізації проекту «Промоція потенціалу Карпат – створення транскордонної промоційної платформи» під час Ярмарку рекреаційного туризму, що проходив у Львові протягом 5-6 листопада за підтримки Європейського Союзу. 
Як повідомила керівник проекту, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин, за дев’ять місяців реалізації проекту спільно з польським партнером – Асоціацією “Єврорегіон Карпатський Польща” вдалося реалізувати низку завдань, спрямованих на  популяризацію природного та культурного потенціалу міст-курортів українсько-польської частини Карпатського Єврорегіону, а саме: Трускавця, Моршина, Східниці, Немирова, Шкла та Великого Любeня з українського боку та Івонича Здрою, Риманова Здрою, Горинця Здрою та Поляньчика з польського боку.
У рамках реалізованого проекту розроблено веб-сайт, який виконавці проекту вважають важливим  інструментом популяризації рекреаційного туризму регіону. 

Проект «Промоція потенціалу Карпат – створення транскордонної промоційної платформи»  реалізовано Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати-Україна” у партнерстві з Асоціацією “Карпатський Єврорегіон Польща” у рамках парасолькового проекту  “Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння”. Проект співфінансується за рахунок коштів Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007 - 2013.
 
Він містить інформацію як про самі  курорти та їх можливості, так і місця розваг та відпочинку, визначні пам’ятки та є доступним в українській, англійській, польській та російській мовних версіях. 
Протягом червня цього року було організовано 2 навчальні візити для представників туристичної галузі до українських та польських міст-курортів з метою презентації туристичних пропозицій конкретних курортів, розташованих у Львівській області та Підкарпатському воєводстві. Приємно відзначити, що за підсумками візитів було налагоджено співпрацю між санаторно-курортними закладами та туристичними фірмами України та Польщі.
Також з метою популяризації курортів видано каталог пропозицій лікування, оздоровлення та відпочинку в курортах українсько-польського прикордоння та путівник територією українсько-польської частини Карпатського Єврорегіону.
реклама
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7111 / 4.09MB / SQL:{query_count}