Чи потрібен дозвіл на встановлення додаткових вхідних дверей?

“Я мешкаю на першому поверсі п’ятиповерхівки. Будівля стара, двері під’їзду щільно не зачиняються, єдиної батареї, що була під сходовим маршем, уже давно немає, тож у загальному коридорі, та й у моєму також, досить зимно, а в мене мала дитина. Хочу поставити додаткові вхідні двері, бо одних замало. Так і в квартирі стане тепліше, і від злодіїв можна убезпечитися. Все-таки двоє дверей не так легко відкрити… Бачу, що в нашому під’їзді багато хто такі двері має, але, як запевняють мене сусіди, жодних дозволів на це вони не брали. Скажіть, будь ласка, чи потрібен дозвіл на встановлення додаткових вхідних дверей?”

Ірина Гриців, м. Львів


Руслан Кандибор, голова Франківської райадміністрації м. Львова: 
– Більшість людей ставлять собі додаткові вхідні двері самі і до нас по дозволи не звертаються! Районна адміністрація не видає погоджень на такі дії мешканців багатоповерхівки, якщо додаткові вхідні двері не псують естетичного вигляду будинку, під’їзду. 
Взагалі у такій ситуації можна звернутися до головного інженера вашого ЛКП, аби він подивився, чи не зачіпатимуть додаткові вхідні двері якоїсь прихованої труби або кабелю. Ну і узгодити свої дії з сусідами. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6426 / 4.07MB / SQL:{query_count}