Загадкові красуні

У Львові впродовж чотирьох днів демонстрували унікальні види фіалок, сенполій і стрептокарпусів

фото: Андрій Польовий
Днями у Львові провели чергову виставку фіалок. Такі акції вже стали доброю традицією: до них долучається все більше учасників із різних клубів та міст нашої країни, які демонструють щоразу більше видів цих прекрасних рослин. 
Кожна така виставка особлива. Так, цього разу гостям акції представили не лише кілька сотень видів фіалок, а й 50 сортів стрептокарпусів та чимало різноманітних кактусів і сукулентів. 
Крім експозиції рослин, львів’янам запропонували відвідати інші заходи: майстер-класи з укорінення листочків узамбарських фіалок, омолодження дорослого куща узамбарських фіалок тощо. Ті, хто завітав на акцію в пошуках практичних знань, могли отримати від учасників консультації з питань вирощування та утримання цих рослин. Родзинкою виставки стала вікторина “Що ви знаєте про узамбарські фіалки та стрептокарпуси?”
Свої рослини на експозиції представили 15 учасників із клубів “Фіалка Галичини”, “Фіалка Прикарпаття”, Львівського клубу любителів кактусів, Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру, представники Вінниці і Києва. 
Варто зауважити, що на виставку завітав і 82-річний колекціонер фіалок Геннадій Комков. Цей чоловік присвятив своєму захопленню кілька десятиліть: ще в радянські часи спілкувався з селекціонерами з Москви та Прибалтики, зберіг велику кількість сортів рослин ще з того періоду. 
Саме за ці без перебільшення вагомі заслуги поважного колекціонера, який не полишає свого захоплення, нагородили почесною грамотою, а товариші з клубу підкріпили її подарунком від них.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4428 / 3.99MB / SQL:{query_count}