Знову новації для школярів

Початкову школу хочуть “розтягнути” на шість років

фото: report.if.ua
Державний стандарт початкової освіти потребує якнайшвидшого і абсолютного перегляду. 
Про це зазначила парламентар, голова комітету ВРУ з питань освіти і науки Лілія Гриневич під час презентації Концепції розвитку освіти України на період 2015 – 2025 рр., повідомляє “Укрінформ”.
Вона каже, що в концепції пропонується збільшити кількість років навчання в початковій школі до шести, що, з її слів, пов’язане не тільки зі змістом освіти в початковій школі і з віковими особливостями, а й із “позитивними економічними наслідками”.

Читайте також 
Освіта недалекого майбутнього. “Пошта” з’ясувала, чого варто чекати від реалізації нової Концепції розвитку освіти в найближчі десять років.
Лілія Гриневич запевняє, що, як правило, шестирічна початкова школа характерна для аграрних країн. Україна є саме аграрною країною, тож рано чи пізно третина світових чорноземів, які є в ній, обов’язково стануть нашою прерогативою на світовому ринку. Нам треба зберегти ін­фраструктуру села.
“І дуже важливим питанням, на яке повинен відповісти “Закон про освіту”, є доля мережі сільських шкіл. Шестирічна сільська школа може зіграти позитивну роль для збереження цієї школи, тому що ми на етапі 5-6 класу будемо під’єднувати не 7-8 учителів, а одного-двох і збалансуємо співвідношення вчитель – учень”, – уточнила нардеп.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6766 / 4.07MB / SQL:{query_count}