У яких випадках потрібні водійські права міжнародного зразка?

“Найближчим часом збираюся їхати автівкою у перше закордонне відрядження. Маю тільки національні водійські права і дуже переживаю, аби не виникли проблеми, пов’язані з цим, у країнах ЄС. Скажіть, будь ласка, в яких випадках потрібні права міжнародного зразка?”

Мар’яна Калиниченко, м. Львів


Сергій Клочко, начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ у Львівській області:
– Для виїзду за кордон вам знадобляться тільки національні водійські права! 
Відповідно до вимог пункту 29.1 Правил дорожнього руху України, затверджених постановою Кабміну від 10 жовтня 2001 року за №1306 (зі змінами та доповненнями відповідно до постанов Кабінету Міністрів України), водій механічного транспортного засобу, що прибуває до України з іншої країни, а також водій – громадянин України, який виїжджає за кордон, повинні мати зі собою реєстраційні документи на транспортний засіб і посвідчення водія, що відповідають вимогам Міжнародної конвенції про дорожній рух (Відень, 1968 р.). 
Бланки посвідчення водія, які видають українські центри надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів, відповідають вимогам вищезгаданої конвенції та європейських стандартів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.7333 / 4.07MB / SQL:{query_count}