Оголосили перелік предметів для ЗНО-2015

До списку не ввійшли тести із всесвітньої історії та світової літератури

фото: podrobnosti.mk.ua.
Міністерство освіти і науки підписало наказ про затвердження переліку навчальних предметів, з яких буде проведене зовнішнє незалежне оцінювання у наступному році, повідомляє Освіта.ua
Цього разу Міносвіти відмовилося від проведення тестування із всесвітньої історії та світової літератури. Отож, ЗНО-2015 проведуть з таких дисциплін:
української мови та літератури;
історії України;
математики;
біології;
географії,
фізики;
хімії;
англійської;
німецької;
французької;
іспанської;
російської мов.
Крім того, наказом освітнього відомства передбачено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право писати тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів. 
ЗНО з української мови та літератури традиційно буде обов’язковим для всіх абітурієнтів, які бажають здобути вищу освіту за ступенем молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) та бакалавра (спеціаліста або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). 
Також документом передбачено, що результати базового рівня ЗНО з української мови та літератури будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів.
Зовнішнє незалежне оцінювання в 2015 році проводитимуть у квітні – липні. Конкретні дати проведення тестування визначать пізніше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.6740 / 4.05MB / SQL:{query_count}