Щастя приходить в 58 років!

Соціологи з’ясували, в якому віці люди почуваються найщасливішими

58-річні – найщасливіші, з’ясували британські соціологи. За їх твердженням, саме в цьому віці люди нарешті вміють дотримуватися правильного балансу роботи і особистого життя, повідомляє medinfo.ua.
Усупереч поширеній думці, найбільш щасливою людина почувається не в 20 – 30 років, коли молода, здорова і сповнена сил, і навіть не в дитинстві, коли не має ніяких турбот, а практично в передпенсійному, а то й у пенсійному віці! 
До цього часу, на думку фахівців, люди зазвичай виплачують усі кредити, діти вже дорослі і не потребують підтримки, а попереду ще досить часу, який можна провести досить активно.
А ось нещасливим є вік 35 років – розквіт сил для будь-якої людини. Саме в цьому віці, як з’ясувалося, виникають проблеми з дітьми, часто потрібно щось змінювати в кар’єрі. 
Дослідження також показало, що щастя залежить від кількості часу, який людина може витратити на спілкування з сім’єю. Ще один показник щастя – робота і задоволення від неї. А ось головним джерелом нещастя є нестача грошей і борги.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0321 / 4.05MB / SQL:{query_count}