Чи можна учням брати забавки до школи?

“Моя донька-першокласниця ледь не з першого тижня навчання у школі кладе у портфель, окрім зошитів та книжок, ще й свою улюблену забавку. Переконати її не робити цього ніяк не вдається. Дитина починає плакати і відмовляється йти на уроки. Так і носить із собою ту іграшку… Скажіть, будь ласка, чи дозволяється учням брати забавки до школи?”

Марія Воляник, м. Львів


Психотерапевт, завідувач Львівського обласного центру дитячої психотерапії та сімейного консультування Мар’яна Нартікова:
– У першокласника, як правило, відбувається зміна провідної діяльності з ігрової на навчальну. І щоби безболісно здійснити цей перехід, батькам не варто забороняти брати дітям іграшки до школи, особливо улюблені. 
У школі першачки швидко втомлюються, часто залишаються у групі продовженого дня, тому й потребують якогось ресурсу. У вашому випадку ним слугує улюблена забавка дитини. Іграшка є своєрідним захистом, зв’язком із домом, де вашій доньці спокійно і затишно. З нею вона почувається захищеною.
Інша річ, коли дитина більше бавиться, аніж вчиться. І якщо це так, значить ви її занадто швидко віддали до школи. Дайте доньці побавитися!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6460 / 4.07MB / SQL:{query_count}