Як швидко можна навчитися першого весільного танцю?

“Наприкінці жовтня у мене буде весілля. Маю мрію про гарний та оригінальний перший весільний танець. Але мій майбутній чоловік цього не надто хоче, оскільки не любить танцювати та й часу має небагато. А проте ми вирішили, що весільний танець таки має бути! Скажіть, будь ласка, яким повинен бути перший весільний танець, щоб і нам, і гостям він запам’ятався? А ще мене цікавить, як швидко можна навчитися весільного танцю, бо до знаменної дати залишилося дуже мало часу, і скільки це коштує, зокрема у Львові?”

Вікторія Гурт, м. Львів


Лідія Волошко, тренер із викладання першого весільного танцю:
– Молодята повинні пам’ятати, що перший весільний танець вони танцюють насамперед одне для одного, а вже потім для гостей! Тож варто обрати такий, щоб отримати від нього максимум задоволення.
До мене дуже часто звертаються пари, які хочуть навчитися гарно танцювати перший весільний танець. Причому більшість із них становлять саме чоловіки! За всі роки викладання максимум троє осіб (не пар!) колись, у дитинстві, займалися танцями, решта  ніколи з ними справи не мала. Від багатьох доводилося чути, що вони взагалі не мають слуху чи не вміють правильно рухатися. Але хвилюватися не варто – у всіх все виходило гарно! Головне, чого хочуть молодята, це аби їм максимально просто, доступно показали, розказали і навчили усіх деталей постановки танцю.
Як свідчить практика, для постановки весільного танцю потрібні заняття від двох до шести годин. Звісно, усе залежить від гнучкості та побажань молодят, від того, що вони хочуть танцювати: чи класичний вальс, чи бажають поєднати різні стилі, чи взагалі мають намір показати танець з виходом, схемою і закінченням.
Для першого заняття раджу брати дві години: за цей час встигаю більше показати, пояснити основні кроки в танці, повороти, поставити людей у пару. Хоча якщо танець нескладний і молодята відчувають, що основні кроки вже опанували, достатньо буде і двох годин занять.

Читайте також:
Шлюб: аби перший рік не став останнім. “Пошта” дізнавалася, чому і куди зникає романтика після одруження та як пережити перший рік шлюбу і не розлучитись.
Найчастіше, звісно, обирають віденський вальс. Щоб не було надто складно, не варто відразу ж починати з танцю. При перших акордах раджу робити красивий вихід, яким може бути навіть міні-сценка за участі батьків, гостей, їхніх дітей. Далі молодята можуть танцювати зо два кола вальсу. Аби не закрутилася голова, варто зробити якусь фігуру, потім знову один-два кола танцю, а далі – підтримка, гарне закінчення, поклон і подяка.
Теперішні молодята дуже часто обирають “змішані” танці. Наприклад, починають із вальсу, а завершують джайвом чи рок-н-ролом. Не раджу переходити із вальсу на хіп-хоп, оскільки у ньому працюють переважно ноги, а довга весільна сукня не дозволить цього побачити. Звісно, якщо пара обирає “змішані” танці, їх постановка займе аж шість годин.
Часто практикуємо з молодятами таке: перші три-чотири години вчимося танцювати в залі, а останню годину  в приміщенні, у якому відбуватиметься весілля. Це добре тим, що люди орієнтуються в приміщенні, знають, наскільки великим є зал, в якому місці вони почнуть свій танець (де буде вихід) і де його закінчать. Крім того, важливу роль відіграє підлога – паркет це чи плитка.
Нареченій на останні години занять танцями раджу брати взуття і кільця під весільну сукню. Це знадобиться і їй, і партнерові. Проте й це ще не все – важливу роль відіграє музика. Перед початком занять прошу молодят скинути її мені для прослуховування. Інколи доводиться коригувати мелодію, бо може бути або надто важка для танцю, або ж надто коротка, довга тощо.
Вартість однієї години занять коливається в межах 100 гривень. Танці проводимо зазвичай  у центрі міста в зручний для молодят час.

26.11.2014 15:58
artpromann@gmail.com

Хто фотограф цього фото?


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7948 / 4.21MB / SQL:{query_count}