Якими повинні бути критерії вибору школи?

“Наступного року мій син піде до першого класу. Кажуть, що в жовтні час записувати дітей до школи. Переді мною постав вибір: річ у тім, що неподалік нашого будинку є аж три школи. Про одну з них відгуки не надто хороші, проте вона найближче, а ось дві інші трохи далі, але “сильніші”. Порадьте, будь ласка, на які чинники, критерії варто звернути увагу при виборі школи?” Ольга Тарнавська, м. Львів


Оксана Росипська, заступник начальника управління освіти Львівської міськради:
– Звісно, найкраще, якщо ваш син ходитиме до тієї школи, яку видно з вікна, тобто яка є  найближче до вашого будинку. Пояснюється це просто: дитині не треба буде прокидатися дуже рано, а вже через кілька років вона сама зможе ходити до школи і повертатися з неї. 

Читайте також:
25 найкращих шкіл Львова (інфографіка). "Пошта" дослідила, випускники яких навчальних закладів краще складають ЗНО
Що стосується першокласників, то в цьому віці головне, аби дитина із задоволенням ходила до школи і гарно вчилася, а далі (після четвертого чи п’ятого класу) її вже можна буде перевести у спеціалізовану чи ще якусь.
При виборі школи батьки повинні насамперед дізнатися про її спеціалізацію, викладацький склад, взяти до уваги особистий досвід (можливо, хтось із вас, батьків, чи ваших родичів, знайомих там учився). 
Зрештою, завжди можна прийти до тієї чи іншої школи, поцікавитися, які вчителі там працюють, почути відгуки про них батьків, діти яких там уже вчаться. Але питати думки треба не одного-двох, а хоча б десяти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9068 / 4.07MB / SQL:{query_count}