Як правильно обрати ґаджет?

“У наш час складно уявити собі життя без комп’ютерів, планшетів, електронних “читалок” та інших ґаджетів. Ось і мені для роботи потрібен планшет. Вибір у магазинах такий великий, що аж очі розбігаються. Порадьте, будь ласка, на що варто звернути увагу при купівлі цього ґаджета?”

Оксана Доля, м. Львів


Роман Кривий, продавець-консультант магазину електроніки:
– Останнім часом обсяги продажу планшетів ростуть шаленими темпами. Що й не дивно, адже такий ґаджет зручний –  ним можна користуватися і в маршрутці, і в парку, компактний – запросто поміщається в жіночу сумочку, та найголовніше, що за функціональністю майже не поступається ноутбуку.
Існує багато параметрів для вибору планшета, тому якихось конкретних рекомендацій дати не можу. Головне, що точно повинен знати покупець, це те, скільки грошей він готовий викласти за той чи той ґаджет і для чого він йому потрібен: для роботи з інтернетом, перегляду фільмів, прослуховування музики чи для ігор. 
Проте можу дати кілька порад, чого робити не варто. Наприклад, не ганятися за найновішими версіями (такі планшети зазвичай дорожчі, а від попередніх відрізняються мінімально), не керуватися вибором своїх друзів і не вестися на рекламу в інтернеті.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.6330 / 4.07MB / SQL:{query_count}