Землетрус у Китаї: доля 60 тисяч людей є невідомою

Доля 60 тисяч осіб у китайській провінції Сичуань, де стався потужний землетрус, залишається невідомою.

china.jpgДоля 60 тисяч осіб у китайській провінції Сичуань, де стався потужний землетрус, залишається невідомою.

Як повідомило у вівторок, 13 травня, агентство Синьхуа, місцева влада не має відомостей з трьох міст, оскільки в районі лиха відсутній телефонний зв'язок. Рятувальники також не можуть потрапити туди: обвал каміння, спричинений коливанням грунту, заблокував дороги.

У найбільш постраждалому від підземної стихії повіті Веньчуань без даху залишилися понад 30 тисяч осіб. Вони змушені перебувати на вулиці під дощем. "Нам терміново потрібні намети, їжа, супутниковий зв'язок і медики для надання допомоги пораненим", – повідомила глава партійного повітового комітету Ван Бінь.

На місці катастрофи рятувальні роботи ведуть близько 17 тисяч солдат, ще 34 тисячі військовослужбовців відправлено їм на допомогу. Рятувальними роботами керує прем'єр держради КНР Вень Цзябао.

Сичуань далі потерпає від землетрусу. У вівторок з 5 до 8 години ранку за місцевим часом (00:00 – 03:00 за київським) зафіксовано 1180 залишкових поштовхів, сила найбільш потужного з яких досягла 6 балів за шкалою Ріхтера.

Раніше китайське інформагентство Синьхуа повідомило, що жертвами землетрусу в китайській провінції Сичуань стали близько десяти тисяч осіб. Землетрус силою 7,6 бала стався у провінції Сичуань у понеділок о 14:28 за місцевим часом (09:28 за київським).

china1.jpg

china1.jpg

china1.jpg

china1.jpg

china1.jpg

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4332 / 3.97MB / SQL:{query_count}