Пакуйте валiзу – i гайда до Вiдня!

Львів’ян запрошують на екскурсії до столиці Австрії, які проводить українською мовою лiцензований гiд Лілія Пернкопф

Розкішні палаци, зокрема Бельведер, Шьонбрунн і Хофбурґ, бульвар Рінґштрассе, готичний собор святого Штефана, музика Моцарта, Штрауса та Бетховена, а ще, звісно, яблучний струдель, шоколадний торт “Захер”… 
О так, усе це ви побачите, почуєте і скуштуєте в аристократичному, красивому, вишуканому й водночас затишному та комфортному Відні! 
Ще багато чого “вiденського” користується популярнiстю у всьому свiтi – бали та вальси, оркестр Вiденської фiлармонiї, новорiчний концерт у Золотій залi Музичного товариства і, звичайно, духмяна вiденська кава!

“I все-таки “типово вiденське” в цих поняттях важко вловити. Вони представляють, так би мовити, фасад, за яким ховаються живi традиції, затишок i сучасна суєта мiста, його прагнення до оновлення, – розповідає “Львівській Пош­ті” ліцензований гід Віднем і Австрією Лілія Пернкопф. – Також важко описати образ типового вiденця. Кажуть, що вiн милий, ввiчливий i терпеливий. Легенда зображає його в образi “милого Августина”, веселуна, який, незважаючи на чуму i смерть навколо, залишився таким же добряком, “озброєним” бокалом вина, який іде проти долi i навiть проти смертi”.

Із лiцензованим гiдом Лілією Пернкопф можна сконтактуватися за електронною адресою: pernkopf55@gmail.com.
Детальніше про екскурсії на сайті: www.visit2vienna.com.
У Відні – понад 100 музеїв, більш ніж 150 палаців, 27 замків, понад 60 храмів. Віденська державна опера належить до провідних світових оперних сцен, а тамтешній філармонічний оркестр вважають найкращим у світі! Візитівкою Відня є фіакри – кінні екіпажі, що користуються неабиякою популярністю серед туристів. Таку кількість породистих, граційних коней ви не побачите ніде у світі! 
“Запрошую львів’ян до Відня на екскурсії українською мовою. Особливо цікавою буде тематична пішохідна прогулянка “Українськими шляхами у Відні”. Під час неї туристи дізнаються про Ґабсбурґа, який мав бути королем України, почують його вірші, які він написав українською мовою. Звісно, розповім і про Юрія Кульчицького та його “кавову” історію, а також про українських козаків”, – каже Лілія Пернкопф. 
Багатi впливи етнiчного, культурного i полiтичного характеру сприяли тому, що мiсто посіло особливе мiсце в поєднаннi iсторiї та сучасностi.
З погляду полiтичного, Вiдень розташований перед “воротами” на Схiд. Зi Сходом завжди пiдтримувалися добрi вiдносини, про що свідчить телефонний довiдник мiста з багаточисленними слов’янськими та угорськими прiзвищами. Вiдень є також ланкою мiж Пiвденною та Пiвнiчною Європою. На рубежi вiкiв тут, на торговому бурштиновому шляху, поселилися кельти. Пiзнiше римляни спорудили фортецю Вiндобона для захисту вiд германцiв.

Назва “Венiя” з’явилася в лiтописах лише у 881 роцi, що свiдчить про зростаючу роль регiону як пограничної областi Каролінгської, а потiм Оттонськоi iмперii для захисту вiд набiгiв аварiв i мадярiв зi Сходу. Бабенберґи стають маркграфами, а пiзнiше герцогами Остаррiчi. 
Приблизно в 1156 році вони роблять Вiдень своєю резиденцiєю, а в 1221 видають найстарiшу, збережену до наших днiв, конституцiю. У 1246-ому в битвi з мадярами гине останнiй із роду Бабенберґiв (порiднений із князями Галицькими) та рiд вимирає. Вiд нiмецького короля Рудольфа фон Ґабсбурґа починаєтся бiльш ніж 600-річне правлiння династii Ґабсбурґiв.

“Сьогоднi, через десятилiття пiсля руїн часiв Другої свiтовоi вiйни, Вiдень дуже змiнився. Колись головне мiсто величезної iмперiї, Вiдень тепер – столиця маленької та затишної Австрiї. Мiсто зберегло своє значення і для дiалогу Схiд – Захiд, i для мiжнародних контактiв: із 1979 року тут розташована третя резиденцiя ООН”, – розповідає Лілія Пернкопф.
Аби все це побачити й отримати позитивні емоції від краси та величі Відня, пакуйте валiзу – i гайда в це прекрасне та романтичне місто Європи!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7062 / 4.1MB / SQL:{query_count}