Електронні новації

Міносвіти оприлюднило понад дві сотні електронних версій шкільних підручників

Відтепер до навчання вчителі можуть переглядати і залучати 245 електрон­них версій підручників, серед яких 48 нових для 6 класу. 
Самостійно обирати підручники для навчання вчителям дозволяє перший за всю освітню історію України електронний репозитарій (архів) http://ua.lokando.com/start.php, повідомляє прес-служба Львівської ОДА, посилаючись на Міністерство освіти і науки України.
У повідомленні йдеться про те, що на початку вересня в репозитарії очікують усіх підручників для 1-го, 2-го, 3-го, 5-го і 6 класів. Саме цей портал слугуватиме платформою для проведення нового конкурсу з відбору підручників для 4-го і 7 класів. Нині кожен користувач може ознайомитися з покроковою інструкцією, як користуватися репозитарієм, а також із тим, як зареєструватися на сайті репозитарію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Шкільні підручники в режимі онлайн. Міністерство освіти і науки розміщує в інтернеті недодруковані підручники, але… з помилками. Як діти, батьки та педагоги оцінюють зміни
Зареєстровані користувачі матимуть доступ не тільки до електронних версій підручників, а й до різноманітного навчального матеріалу (аудіозаписи, ілюстрації, тести, конспекти уроки тощо).
Свої пропозиції щодо матеріалів, а також зауваги і побажання з приводу користування репозитарієм учителі можуть надсилати на електронну скриньку bhv.kiev@gmail.com.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8118 / 4.07MB / SQL:{query_count}