Як зареєструвати новонародженого?

“Невдовзі у нас із чоловіком народиться первісток. Скажіть, будь ласка, як зареєструвати новонародженого і які документи для цього потрібні?”

Маряна Фіялковська, м. Львів


Світлана Мірошниченко, прес-секретар Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області:
– З лютого цього року для реєстрації новонародженої дитини не потрібно окремо звертатись у підрозділи міграційної служби. Реєстрацію проводить орган соціального захисту, в якому оформляється соціальна допомога.
Спрощення процедури реєстрації місця проживання дитини передбачене наказом МВС України від 21 січня 2014 року №43. Відповідно до нього органи соціального захисту надають підрозділам міграційної служби дані про місце проживання дитини. І ці відомості батьки або законні представники дитини зазначають у заяві про призначення допомоги при народженні дитини. 
Якщо батьки дитини зареєстровані за різними адресами, то в заяві необхідно вказати, що місце проживання дитини погоджене обома батьками. Процедура реєстрації унеможливлює й надання неправдивих даних. Якщо в міграційній службі під час перевірки встановлять, що місце проживання одного з батьків не зареєстроване або ж у реєстрації місця проживання дитини відмовлено, про це негайно повідомлять орган соціального захисту.
Для реєстрації новонародженого слід надати працівникам органів соціального захисту свідоцтво про народження дитини і паспорт одного з батьків із відповідним штампом про реєстрацію, де вказана адреса, за якою дитина проживатиме.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7421 / 4.07MB / SQL:{query_count}