Як добре відпочити і зекономити?

Найкращою економією для будь-якого туриста буде заздалегідь заброньований тур або подорож великою компанією

Через події на сході України та в Криму більшість українців мають поганий настрій і депресію. Чудовим способом відновити внутрішню гармонію і заспокоїтись є відпочинок. 
Оскільки цього літа охочих відпочивати в окупованому Криму мало, то туристичні компанії Львова пропонують різноманіття закордонних курортів за помірними цінами. Тож “Пошта” вирішила навідатись у гості до однієї із туристичних фірм Львова, аби довідатись ціни на відпочинок за кордоном. Як з’ясувалось, цього літа туристи надають перевагу Болгарії та Греції. 
“Також цікавляться відпочинком у Туреччині, Хорватії та Чорногорії”, – розповідає “Пошті” Марія Паньчишин, керівник туристичної фірми “Баварія-тур”.  “Здебільшого люди їдуть за кордон ненадовго. В середньому на 7 – 10 ночей. Але для тих, хто не має можливості піти у відпустку на 7 – 10 днів, а влітку так хочеться відпочити, ми пропонуємо тури вихідного дня до Словаччини, Італії, Іспанії, Польщі, Хорватії і Чорногорії”, – веде далі наша співрозмовниця. Для тих, хто їде відпочивати за кордон уперше, фірма пропонує окремий пакет послуг. 
“Ми можемо скласти маршрут туру згідно вашої програми, надати людині в оренду транспорт, підшукати кваліфікованого керівника групи зі знанням іноземних мов або вести постійний дистанційний супровід групи за допомогою телефону, скапу чи  інтернету. Адже туроператор “Баварія-тур” має власну унікальну інформаційну систему, а також систему on-line бронювання. Це дає можливість проаналізувати ситуацію щодо місць в автобусах, літаках, готелях, підбору оптимального туру, оперативного бронювання і миттєвого підтвердження заявки в системі on-line. Родзинкою цьогорічного відпочинкового сезону є “THE TRIP запрошує тебе на Sziget!”. 
Цього літа українські туристи хочуть вкластися в 1000-1200 доларів на дві особи
З огляду на економічну ситуацію в країні більшість туристів хочуть зекономити на відпочинку. “І це нормально! Адже курсові коливання дуже впливають на українців, бо зарплату люди отримують у гривнях. Цього літа українські туристи хочуть вкластися в 1000-1200 доларів на дві особи. Побільшала кількість тих, хто готовий їхати на відпочинок по так званих гарячих путівках.  Вони традиційно дешевші”, – пояснює Марія Паньчишин. –  Але найкращою економією для будь-якого туриста буде заздалегідь заброньований тур або подорож великою компанією.
Цьогорічні ціни на відпочинок не дуже відрізняють від вартості минулорічного релаксу.  Для прикладу, поїздка для двох до Туреччини вартує 1400 доларів.  “Проживання у тризірковому готелі недалеко від моря у районі Кемер, тип харчування “все включено”. Тривалість відпочинку – десять днів. Також можемо запропонувати туристам Болгарію, Іспанію, відпочинок на Адріатичному узбережжі в Чорногорії, Албанії й Хорватії.  Або релакс в ОАЕ, Єгипті, Тунісі, Греції та інших країнах за бажанням клієнта. “Баварія-тур” може організувати відпустку в будь-яку країну на вибір туриста, – каже наша співрозмовниця. – Також можемо запропонувати відпочинок не лише для дорослих, але й для дітей.  Наприклад,  фестивалі, навчальні мовні програми у Великобританії, Чехії та Іспанії, стажування молоді за кордоном, корпоративні тури, відвідування виставок, семінарів та відпочинкові табори в Болгарії та Греції”.
партнери
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.6609 / 4.09MB / SQL:{query_count}