Як записати дитину в електронну чергу до садочка?

“Нещодавно моїй доньці виповнився рочок. Зібралася йти у найближчий садочок, щоби стати в чергу. Аж тут знайома розповіла, що тепер це треба робити через інтернет. Звичайно, я чула, що у Львові збираються впроваджувати електронну реєстрацію в дошкільні заклади. Чи це справді так? Яким чином можна записатися в чергу до дошкільного закладу?”

Мар’яна Грабовська, м. Львів


Софія Чемерис, спеціаліст з дошкільного навчання Львівської міськради:
–  Так, з листопада минулого року діє виключно електронна реєстрація. Її здійс­нюють на порталі lvivedu.com, де є посилання на сайти всіх районних та міських відділів і управлінь освіти та науки області. 
Для реєстрації дитини необхідно зайти на вказаний портал, знайти посилання на орган управління освітою відповідного міста чи району, знайти посилання на відповідний сайт садочка у вкладці “Електронна реєстрація”, заповнити анкету, де в полі “Бажана дата зарахування” внести інформацію про дату, коли дитина повинна піти у садок. Система автоматично визначає, в яку групу вона може потрапити. Новий навчальний рік у садочку починається з 
1 вересня. Якщо поставити, наприклад, бажану дату зарахування 31.08.2014, то навчальний рік буде 2013/2014. При реєстрації слід вказати серію і номер свідоцтва про народження дитини. Під час заповнення треба зазначити адресу своєї електронної скриньки, бо саме на неї приходитиме інформація щодо зарахування.
Після завершення реєстрації система видає унікальний код, який надсилається на електронну скриньку. Якщо у вас нема доступу до інтернету, можете звернутися безпосередньо до завідувачки дошкільного закладу – вона має право записати дитину в чергу сама. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4815 / 4.08MB / SQL:{query_count}