ЗНО-2014 під загрозою зриву через борги

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році опинилося під загрозою зриву через недофінансування і проблеми у сфері захисту матеріалів ЗНО

Зі слів директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, нині УЦОЯО мав би вже виготовити 93% зошитів-тестів для ЗНО, але фактично надруковано тільки 39%, інформує УНІАН. Лінія друку зошитів-тестів простоює з 20 березня через те, що попереднє керівництво УЦОЯО залишило після себе півмільйона гривень боргів із 2013-го. 
Ще одним ризиком для проведення ЗНО він назвав дефіцит фінансів у цілому в системі УЦОЯО. Ігор Лікарчук пояснив, що для повноцінного і вчасного проведення незалежного оцінювання потрібні 9,48 млн грн, а центр отримав тільки 3 млн. Якщо необхідні кошти не надійдуть впродовж тижня, графік підготовки та проведення ЗНО буде зірваний остаточно!
Крім того, Ігор Лікарчук зазначив, що під загрозою і захист інформації в системі УЦОЯО. Ще одним ризиком він назвав кадровий дефіцит співробітників УЦОЯО: нині вакантна кожна 10 одиниця штатного розпису, тож багато працівників центру працюють за сумісництвом.
Своєю чергою заступник міністра освіти Павло Полянський звернувся до громадськості, бізнесу та благодійних фондів з проханням невідкладно надати УЦОЯО матеріальну допомогу у вигляді необхідних матеріалів та обладнання для того, аби встигнути в зазначений час надрукувати зошити-тести для проведення ЗНО.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.0203 / 4.06MB / SQL:{query_count}