Свідок істини і добра

Предстоятель УГКЦ Патріарх Святослав увійшов у Топ-10 людей 2013 року за версією журналу Inside the Vatican

Главу УГКЦ визнали “сміливим свідком іс­­тини і добра”, повідомляє Департамент інформації УГКЦ. З цієї нагоди журнал lnside the Vatican опублікував біографічну статтю про Блаженнішого. “Завдяки своїй енергії і запалу в захисті Церкви в Україні, особливо в цей важкий рік для цієї країни, ми вшанували його як одного із визначних людей 2013 року”, – йдеться у статті.
Автор публікації зазначає, що предстоятеля УГКЦ вважають об’єднавчою силою греко-католиків в Україні та в усьому світі, бо він жив за кордоном і знає життя українців у діаспорі. Крім того, глава УГКЦ виступає “промотором екуме­ніч­ного діалогу з Православною церквою і прагне діалогу з нинішнім урядом України… Він є лідером Церкви, що піднімає свій голос на захист свободи, особливо у світлі останніх подій у Києві”.
Журнал lnside the Vati­can виходить у світ щомісяця з 1993 року та інформує громадськість про події в Римській курії, у Ватикані, Римі, а також у християнському світі. Його читацька аудиторія – 17 тисяч 500 осіб, наклад – 15 тисяч примірників. Розповсюджується передусім у США і Канаді.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4403 / 3.96MB / SQL:{query_count}