Розбудова структури триває


У середу, 2 квітня 2014 року, у Ватикані повідомили, що Святіший Отець Франциск, взявши до уваги рішення Синоду єпископів УГКЦ, дав свою згоду на канонічне обрання владики Тараса Сеньківа єпархом Стрийським УГКЦ (перестає виконувати обов’язки Апостольського адміністратора цієї єпархії) і на канонічне обрання єпископом та призначення єпископом-помічником Стрийської єпархії отця Богдана Манишина, протосинкела Стрийської єпархії, надаючи йому титулярний осідок Лезві, повідомляє Департамент інформації УГКЦ. 
Цього ж дня у Ватикані повідомили, що Папа Франциск, взявши до уваги рішення Синоду єпископів УГКЦ про поділ Донецько-Харківського екзархату УГКЦ дав згоду на канонічне обрання єпископом та призначення екзархом Харківським високопреподобного отця Василя Тучапця, дотеперішнього ігумена монастиря святого Василія Великого у Києві та провінційного вікарія.
Новому єпископу надали титулярний осідок Чентуріонес. Харківський верховноархиєпископський екзархат утворений шляхом виокремлення його з дотеперішнього Донецько-Харківського екзархату УГКЦ. Він охоплює територію Харківської, Сумської та Полтавської областей з осідком у Харкові. До Донецького екзархату тепер належать Донецька, Запорізька, Дніпропетровська і Луганська області. Екзархом Донецьким є владика Степан Меньок. Про дату і місце проведення єпископської хіротонії по­відом­лять згодом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8484 / 4.06MB / SQL:{query_count}