Віруюча молодь здатна змінити суспільство

Блаженніший Святослав Шевчук звернувся із посланням з нагоди Дня молоді, який в УГКЦ відзначають у празник Входу Господнього в Єрусалим

У цьому посланні, оприлюдненому Департаментом інформації УГКЦ, Блаженніший закликав молодь до співдії з Богом. “Народ Ізраїлю чекав на Месію, який дасть йому  політичну свободу, – нагадав він. – Ми також часто сподіваємося, що хтось для нас збудує кращий світ, зробить чудо. 
Така позиція часто проявляється навіть у наших молитвах – ми молимося і чекаємо, що щось зміниться без нашої участі. Проте Господь потребує нашої співпраці і дає силу для втілення змін, про які просимо. Тож ми повинні усвідомити, що істинна зміна є результатом співдії людини з Богом”. Глава УГКЦ висловив певність, що молодь, віруюча молодь, є силою, здатною змінити суспільство, наш народ і його соборну державу, “вона стає потягаючою, поширює хвилю оновлення, зове за собою інших, роззброює опонентів і затуляє уста неправдомовцям”.
Яскравими прикладами того, що українська молодь усвідомила свою відповідальність, стали події останніх місяців, які ввійдуть у історію як Революція Гідності, зазначив глава УГКЦ. З його слів, це справді грандіозна переміна в житті українського народу, що повинна стати перспективою подальшого розвитку. 
“Майдан – це наш вхід до Єрусалима. Ми бачили славу, досвідчили страждання і зрозуміли силу жертви.  І знаємо, що випробування триватимуть. Але це ще не все. Наша революція  духовна, особиста, національна – це процес. Велич попереду, і до неї ми можемо прийти лише з Христом. Звитягу побачимо у величі й гідності Воскресіння, яке є найбільшою і фундаментальною перемогою  над смертю та гріхом. Не бійтеся! Христос уже переміг. І наша перемога в Ньому!” – наголосив Блаженніший.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5329 / 3.97MB / SQL:{query_count}