Голоси Пап

Ватиканське радіо оцифрувало звуковий архів понтифіків

Завершена робота з переведення у цифровий формат повного звукового архіву Римських Пап, починаючи від першого аудіо­запису засновника радіостанції – Пія XI, повідомляє УНІАН-Релігії.
З дня свого заснування у 1931 році Ватиканське радіо зберігає безцінну історичну і документальну спадщину. Голоси римських понтифіків зібрані у звуковому архіві папського радіо, до завдання якого входить і турбота про збереження записів та захист права на інтелектуальну власність.
Оцифровка архіву, приурочена до майбутньої церемонії канонізації Івана XXIII та Івана Павла II, призначеної на 27 квітня, забезпечить надійне зберігання звукового матеріалу, цілісність якого може бути порушена через знос носіїв інформації. Крім того, це дозволить ефективніше й раціональніше систематизувати аудіо- і текстову інформацію. Нові цифрові носії полегшать працівникам ЗМІ та дослідникам доступ до змісту архіву.
У своєму повідомленні про завершення робіт генеральний директор радіо і керівник Служби друку Святого Престолу отець Федеріко Ломбарді похвалив за копітку працю технічний відділ радіостанції. Всього було оцифровано понад 8 тисяч магнітних стрічок і оригінальних носіїв із записами виступів Римських Пап протягом 83 років.
Ініціативу під назвою “Голос Пап” офіційно представить на прес-конференції у вівторок, 1 квітня, почесний префект Конгрегації у справах єпископів і почесний президент папської комісії у Латинській Америці кардинал Джованні Баттіста Ре.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5995 / 3.96MB / SQL:{query_count}