Більше гуртків для школярів

Ще півсотні дітей матимуть змогу відвідувати безкоштовні позаурочні заняття

У Львові в мережі дитя­чо-юнацьких клу­­бів відкрили дві нові секції, повідомляє прес-служба Львів­ської міськради. Усіх, хто любить циркове мистецтво, із задоволенням ходить на циркові вистави та сам мріє виступати на арені, УДЮМК Залізничного району запрошує до циркової студії “Смайлики”. 
“Займаючись у ній, діти розвиватимуться не лише фізично, а й навчаться працювати в команді, стануть дисциплінованішими, відповідальнішими і, що найважливіше, впевненішими у собі. Такі види циркового мистецтва, як акробатика, гімнастика, жонглювання, ексцентрика, є дуже цікавими для дітей”, – каже педагог Дитячих клубів Залізничного району, керівник циркової студії “Смайлики” Марія Дачишин. Заняття відбуватимуться у спортивному залі СЗШ №67 (приміщення молодшої школи) на вул. Сяйво, 99 у понеділок та в середу з 15.30 до 17.45. Більше про гурток циркового мистецтва можна дізнатися за номером телефону 295-82-46.
УДЮМК Франківського району проводить набір дітей у секцію футболу. Тренування проходитимуть у спортзалі СЗШ №83 (вул. Пулюя, 16) за таким графіком: понеділок – з 16.30 до 18.00; четвер – з 19.00 до 20.30; субота – з 13.00 до 14.30. Вестиме гурток колишній гравець клубів “Металіст” (Харків), “Нива” (Тернопіль) і ФК “Львів” Олег Петрик. Крім того, він вестиме заняття із загальнофізичної підготовки у клубі “Атлант”, що на Володимира Великого, 39. Розклад занять: вівторок – з 17.30 до 19.30 і  п’ятниця – з 17.30 до 20.00. Більше інформації про секцію можна отримати, зателефонувавши на номери: 237-23-82 або 063 950 96 75.
Усі заняття в гуртках львівських УДЮМКів безкоштовні! Крім основних завдань, вихованці мережі Дитячих клубів мають змогу відвідувати різноманітні спортивні та розважальні свята, брати участь у змаганнях, літніх таборах, екскурсіях і подорожах. 
“Ми створюємо мережу доступних та актуальних гуртків, які, сподіваємося, зацікавлять дітей та молодь. Загалом у Дитячих клубах Львова діють 53 гуртки: від малювання, декоративно-ужиткового мистецтва, англійської мови до боксу, карате і танців. Маємо ще досить цікавих. Уже невдовзі запропонуємо ще один гурток”, – запевняє начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради Володимир Шнайдер.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2651 / 3.97MB / SQL:{query_count}