У Львові тривають життєстверджувальні виставки

У Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) до 2 березня маєте можливість придбати подарунок до жіночого свята або розпочати підготовку до весілля

ПрАТ “Гал-ЕКСПО” запрошує на Х Спеціалізовану виставку-ярмарок “ЕлітЕКСПО-2014”. Одночасно проводиться ІІ Спеціалізована весільна виставка Lviv Wedding Show-2014, організована компанією BRIGIDA.
Виставки проводять в складний для України час. Як зазначив віце-президент ПрАТ “Гал-ЕКСПО” Геннадій Кройчик, виставкова компанія разом із очільниками міста до останнього моменту вирішувала, чи варто взагалі організовувати захід. Зійшлися на тому, що життя триває, люди мають вірити у світле майбутнє, створювати родини, народжувати дітей… 
До речі – велика кількість обручок представлена у новій колекції генерального партнера виставки – ювелірного заводу “Золотий Вік”. На стендах 40 компаній з дев’яти областей України є широкий асортимент прикрас із золота та срібла, сувенірів, годинників, столового срібла, мистецьких авторських робіт тощо. Можна придбати гарні вироби  за цінами виробника. 
На стенді ДП “Львівський державний ювелірний завод” приваблює великий  вибір золотих та срібних прикрас, надзвичайно гарний та якісний срібний посуд. Компанія цього року святкує 70-річчя. Директор заводу Володимир Кузовкін розповів, що єдине в Україні державне ювелірне підприємство тепер переживає не найкращі часи: бореться за відновлення права клеймувати свої вироби державним клеймом. Точаться суперечки з Міністерством фінансів України та іншими державними органами, які намагалися торік навіть закрити завод. 
Негативно впливає на його роботу й складна політична ситуація в країні: зі зростанням курсу валют збільшується вартість дорогоцінних металів. Попит на ювелірні вироби знижується. Утім, як зазначив Володимир Кузовкін, підприємство працює, сплачує податки, створює хороші умови для своїх працівників. На даний час завод випускає майже шість тисяч найменувань продукції. Постійно оновлює асортимент, впроваджує нові дизайнерські розробки, вдосконалює технології. 
Напередодні жіночого свята актуальним є вибір подарунків для рідних, коханих. Заступник директора Західного казенного підприємства пробірного контролю Ірина Яремчишин застерігає: “При купівлі ювелірних виробів обов’язково потрібно звертати увагу на наявність державного клейма, що засвідчує відповідність дорогоцінних металів зазначеній пробі. Зараз на ринку багато підробок, неякісний виріб можна придбати навіть у торговельних закладах. У Львові, аби перевірити вироби, треба звернутись до Західного казенного підприємства пробірного контролю, яке проведе експертизу і видасть відповідну довідку. В разі придбання неякісного товару можна буде висунути претензії продавцям”.
Весною молодь починає готуватися до весілля. Арт-директор компанії BRIGIDA  Лана Карпович каже: “Учасники виставки Lviv Wedding Show-2014 (а це 40 компаній) зможуть надати інформацію щодо оренди та оформлення залу, вибору весільного вбрання, фото- і відеозйомки, музичного супроводу тощо”. Такі приємні і водночас важливі питання, як вибір подарунків, підготовка до весілля, можна вирішити, завітавши у Львівський палац мистецтв.  В останній день виставки – 2 березня о 14.00 відбудеться також розіграш призів від компанії “Золотий Вік”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.5330 / 4.09MB / SQL:{query_count}