Жерар Депардьє створив авіакомпанію

Вона володіє єдиним літаком, який належить самому актору

фото: AFP
Французький актор Жерар Депардьє зареєстрував у Бельгії власну авіакомпанію. Про це повідомило бельгійське видання L’Echo. 
Новий перевізник отримав назву Cyran R на честь французького поета Сірано де Бержерака, роль якого Депардьє виконав у однойменній стрічці 1990 року. Компанія зареєстрована за адресою будинку, який Депардьє придбав у бельгійській комуні Естемпюі.
Авіаперевізник володіє лише одним приватним літаком, який Депардьє використовує сам і планує здавати в оренду, інформує ipress.ua. Нагадаємо, що восени 2012 року актор оголосив, що відмовляється від французького громадянства через плани уряду Франсуа Олланда впровадити 75% податок на надприбутки сумою від 1 млн євро. Згодом Конституційна рада Франції відмовилася схвалити введення такого податку, визнавши його неконституційним. Депардьє на той час уже переїхав до Бельгії і придбав там будинок.
На початку січня 2013 року французький актор отримав російське громадянство “за внесок у розвиток культури та кінематографу”, а в серпні 2013 року став почесним громадянином Бельгії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6641 / 4.06MB / SQL:{query_count}