Facebook готується запустити власний сервіс новин

Додаток для мобільних пристроїв збиратиме новини та статуси друзів користувача

фото: AFP
Соціальна мережа Facebook запустить додаток новин для мобільних пристроїв. Проект із назвою Paper (“Газета”) може з’явитися вже до кінця січня, зазначає ipress.ua.
Видання Re/code із посиланням на анонімні джерела повідомило, що Facebook у найближчі тижні може запустити сервіс новин для мобільних пристроїв. Із посиланням на джерела, наближені до адміністрації соцмережі, видання повідомляє, що Paper функціонуватиме або як окремий мобільний додаток, або як веб-сайт, розроблений спеціально для мобільних пристроїв.
Новий сервіс за принципом дії нагадуватиме додаток Flipboard, створений для читання новин із різних джерел. Подібно до Flipboard Paper буде агрегатором різноманітного контенту і пропонуватиме не лише новини з популярних видань, але й оновлення статусів користувачів Facebook. Візуально додаток нагадуватиме сторінки газети.
Адміністрація соцмережі офіційно не підтвердила плани запуску нового сервісу. Речник компанії Джессі Бейкер зазначила: “Ми не коментуємо чуток і припущень”. У березні 2013 засновник Facebook Марк Цукерберг оголосив про плани зробити стрічки новин користувачів більш подібними на ЗМІ.
На початку грудня минулого року соцмережа представила новий алгоритм побудови стрічки новин, за яким згори відображаються не фотографії і дописи друзів користувача, а матеріали зі ЗМІ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6722 / 4.07MB / SQL:{query_count}