Папа Римський виступив проти абортів

Понтифік зробив першу різку заяву щодо практики абортів

Папа Римський Франциск піддав різкому осуду практику абортів у щорічному папському зверненні до акредитованих у Ватикані дипломатів. Понтифік назвав її жахливим симптомом “одноразової культури”, яка надто мало цінує людське життя. “Жахливо навіть подумати, що є діти, жертви абортів, які ніколи не побачать денного світла”, – заявив Папа.
Причиною розповсюд­женості такої практики Папа назвав “одноразову культуру”, яка поширилася світом. “На жаль, ми викидаємо не лише їжу та предмети побуту, але й самих людських істот, яких проголошуємо непотрібними”, – заявив Франциск.
Понтифік також закликав світову спільноту докласти більше зусиль для того, щоби покласти край конфліктам у всьому світі і приділяти увагу найбільш слабким.
Консерватори в католицькій церкві критикували понтифіка за те, що він не висловив жорсткої позиції щодо абортів. З часу свого обрання в березні 2013 року Папа Франциск не змінював позиції Церкви щодо абортів, але сам у своїх заявах ніколи не виступав проти цієї практики настільки жорстко, як робили це його попередники.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7361 / 4.06MB / SQL:{query_count}