Держдума Росії оголосила амністію

На волю вийдуть Pussy Riot і активісти Greenpeace

фото: vokrug.tv
Російська Держдума оголосила амністію з нагоди 20-річчя конституції Росії. На волю може вийти частина фігурантів “болотної справи”, у якій фігурують учасники мітингу на Болотній площі у травні 2012 року, екіпаж судна Greenpeace Arctic Sunrise, а також учасниці гурту Pussy Riot.
Постанова про амністію передбачає звільнення ув’язнених за статтями “організація масових заворушень” і “хуліганство”. Дума ухвалила низку поправок до прийнятого напередодні президентського проекту амністії. Згідно з поправками, амністія поширюється не тільки на засуджених за статтею про масові заворушення, а й на підозрюваних і обвинувачених за цією статтею.
Загалом, амністія поширюється на неповнолітніх, інвалідів, громадян похилого віку, вагітних, жінок із неповнолітніми дітьми та осіб, які вчинили злочини невеликої і середньої тяжкості та не отримували стягнень у місцях позбавлення волі. За нею, на волю вийдуть майже 25 тис. осіб. Під амністію також потраплять засуджені за зловживання посадовими повноваженнями, за службову фальсифікацію, за халатність і навіть за фальсифікацію доказів та результатів оперативно-розшукової діяльності.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.6832 / 4.05MB / SQL:{query_count}