Путін – не благодійник…

Американський сенатор Джон Маккейн вважає, що Росія намагається утримати Україну від асоціації з Європейський Союзом і робить це за допомогою надання кредитів і знижок на газ

фото: архів
Таку думку в інтерв’ю Радіо Свобода висловив сенатор, який повернувся з київського Євромайдану. Також сенатор США засудив використання сили задля ліквідації Євромайдану. Він не сказав, чи буде Америка запроваджувати персональні санкції щодо осіб, причетних до розгону мирних протестів.
“Я не можу назвати вам точного змісту санкцій. Але ж ми ухвалили рішення щодо конкретних осіб після вбивства російського юриста Сергія Магнітського”, – зазначив він. Сенатор також наголосив, що Вашингтон реагуватиме на події в Україні, якщо влада повторить метод застосування сили проти Євромайдану, зазначає ipress.ua.
“Це свого роду модель, і якщо відбудуться нові спалахи насильства проти мирних демонстрантів – Конгрес США відчує, що ми повинні реагувати на це. Сподіваємося, такого ніколи не станеться”, – каже сенатор. Маккейн також наголосив, що схвалює реакцію Вашингтона на кризу в Україні. Він додав, що приєднується до засудження держсекретарем Джоном Керрі силового придушення мирної акції.
Він сподівається, що США і надалі захищатимуть українських протестувальників в ім’я прав людини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9684 / 4.05MB / SQL:{query_count}