Як дезінфікувати квартиру, в якій мешкав хворий на туберкульоз?

“Ось уже другий місяць я з чоловіком та дитиною переїхала в іншу квартиру, яку винаймаємо. Приміщення знайшли через оголошення. Нещодавно дізналася, що до нас тут проживав чоловік, хворий на туберкульоз. Стало страшно, бо ж у мене підростає дитина, та й за своє і чоловікове здоров’я також турбуюся. Нам доведеться або звідси переїхати, або ж обробити приміщення, щоб воно стало придатним для проживання. Підкажіть, будь ласка, як можна продезінфікувати квартиру або куди звернутися, аби нам допомогли?”

Ольга Параскун, м. Львів


Іринa Сисун, завідувач відділення дезінфектології Львівського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України:
– Для пересічної людини важко самостійно провести весь необхідний комплекс дезінфекційних заходів, приготувати дезінфекційні розчини необхідної концентрації тощо. Тому доцільно звернутися до Державного управління “Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” за адресою: м. Львів, вул. Круп’ярська, 27 або за телефонами: 272-79-56, (093) 450 29 04). 
Спеціалісти-дезінфектори проведуть повний та ефективний комплекс робіт із знищення мікробів, вірусів, грибків на постелі, предметах домашнього вжитку, хутрових виробах, на килимах і килимових виробах, приміщеннях після перебування в них інфекційних хворих і після смерті, транспортних засобів, води в місткостях та колодязях тощо. Наші препарати є сертифіковані, безпечні та не наносять шкоди здоров’ю людини та домашнім тваринам.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9421 / 4.06MB / SQL:{query_count}