Чи можна записати дитину у кілька шкіл?

“Мій син наступного року піде до школи. В якому саме закладі він навчатиметься, ще не знаю, бо поблизу нашого будинку є аж три школи. Оскільки до кінця не визначилася, спочатку заяву написала в одну, потім – в другу. Подруги з мене дивуються – кажуть, що так робити не можна, бо я в якоїсь дитини забираю місце в класі. Скажіть, будь ласка, хіба я не маю права цього робити? Невже я не можу вибрати для свого сина ту школу, яка і мені, і синові найбільше припаде до душі?”

Оксана Просурик, м. Львів


Галина Слічна, начальник управління освіти м. Львова: 
– Звичайно, кожна мама хоче для своєї дитини вибрати найкращу школу, аби та дала їй достойну початкову освіту. Якщо в районі, де проживає сім’я, є кілька шкіл, звісно, що мама має повне право записати її в кожну. За цей час дитину можна поводити на підготовчі заняття, батьки також мають час відвідати школу: поговорити з директором, учителями, батьками учнів; дізнатися про успішність школи, кількість медалістів; яким є харчування тощо. 
Ближче до нового навчального року батьки повинні вибрати одну школу, найкращу, у відповідності до потреб своєї дитини, можливо навіть з певним нахилом навчання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6852 / 4.06MB / SQL:{query_count}