Європейські стипендії для українських науковців

Молоді вчені з України матимуть шанс почати кар’єру в Європі. З 3 грудня 2013 року відкриваються конкурси на отримання стипендій з наукових досліджень за оновленою програмою Євросоюзу “Marie Curie Actions”

У рамках оновленої стипендіальної програми ЄС “Marie Curie Actions”, що починається з січня 2014 року, молоді вчені отримають доступ до сучасних лабораторій, новітнього обладнання для проведення наукових досліджень та контакти й співпрацю з провідними європейськими науковцями, пише “Освітній портал”.
Ця програма діяла й раніше, однак з наступного року суттєво збільшується її фінансування та можливості підтримки молодих науковців з Європи, зокрема і з України. 
“Відкривається світ величезних можливостей для студентів, аспірантів, молодих учених написати докторську дисертацію, обмінятися досвідом”, – зауважила директор Національного інформаційного центру із співробітництва ЄС у сфері науки і технологій Олена Коваль. Вона підкреслила, що в умовах збіднілої наукової бази у себе на батьківщині, українські вчені матимуть змогу попрацювати у найкращих наукових лабораторіях Європи. “Тепер вчені не досліджують ті теми, які їм пропонує ЄС, а самі обирають сферу й предмет досліджень”, – каже директор інфоцентру. 
За словами Коваль, з 11 грудня розпочинаються перші конкурси на отримання наукових стипендій “Marie Curie Actions”. Тим, хто вирішить брати участь у програмі, бажано добре продумати прикладне значення свого проекту, адже ЄС фінансово підтримуватиме тільки ті проекти, результати яких потім можна буде реально втілити в життя або використати у виробництві.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4171 / 3.96MB / SQL:{query_count}