Як синові позбутися надмірної материнської опіки?

“Нашому синові незабаром виповниться тринадцять років. Проте дружина не перестає ним опікуватися: кілька разів на день телефонує, постійно запитує, що їв, що пив, де ходив, коли повернеться. Іншими словами, прагне контролювати кожен його крок. Ні мені, ні синові це не подобається, але що робити в тій ситуації, не знаємо. Порадьте, будь ласка, як синові позбутися надмірної материнської опіки?”

Валентин Косолевич, м. Дрогобич


Наталія Маркевич, практикуючий психолог:
– У даному випадку стан дружини можна охарактеризувати як “стан пустого гнізда”: син підріс, і їй нема на кого перенести своє піклування. Відтак мати усілякими способами намагається скерувати свою енергію на власного сина. Її мета – якнайдовше залишатися в його житті єдиною і неповторною жінкою.
Але якщо на цю тему заговорив уже чоловік, значить йому самому бракує уваги дружини. Його головне завдання – приділяти їй більше уваги, частіше розмовляти з нею, проводити вільний час. Варто знайти спільне хобі, інтереси – до прикладу, разом записатися на танці, покататися на лижах, поїхати у відпустку. Важливо, аби дружина більше займалася собою, і тоді, цілком можливо, вона “відпустить” сина. Ще один варіант виходу з такої ситуації – народити другу дитину.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.3806 / 4.06MB / SQL:{query_count}