Нам обіцяють екстремальну зиму

Зі слів синоптиків, цьогорічнa зима в Україні буде дуже нестійка. Температура повітря впродовж трьох зимових місяців коливатиметься від дуже високих ( +6 +10 ) до дуже низьких ( –15 –20 )

фото: weekend-ua.com
Про це заявила завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди НАН України Вазіра Мартазінова. Вона зазначає, що особливо холодно буде в лютому, до –20 градусів, аж до початку березня. Згідно з прогнозами, сніговий покрив також буде нестабільним. 
“Якщо порівняти зиму минулих трьох років – ця зима буде м’якшою, хоча не набагато. За рахунок перепадів температур для сердечників вона може бути дуже небезпечна”, – каже  експерт, інформують “Коментарі”. Вона зазначила, що перепад добової температури в деякі дні може скласти 15 градусів.
Вазіра Мартазінова, відповідаючи на питання журналістів, наскільки сильні можуть бути снігопади цієї зими, відповіла: “Снігопади слід очікувати в окремі дні особливо на сході країни”. Там “буде дуже багато напружених моментів, пов’язаних з дощем і снігом”, – зазначила експерт. За її словами, сніг може випасти і лежати десь наприкінці двадцятих чисел листопада аж до перших чисел грудня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4261 / 3.96MB / SQL:{query_count}